Sanal Ailem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶

AnasayfaAramaRolltop Chat10Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Rolltop

YazarMesaj
~~MaVi~~

~~MaVi~~

Puanlar Puanlar : 5077
Saygı Saygı : 8
Tuttuğu Takım : Galatasaray
Ruh Hali : Mutlu

Rolltop Empty
MesajKonu: Rolltop   Rolltop I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:41 am

Her geçen gün iyiden iyiye giden leptop tasarımlarına ileride bir yenisi daha katılacak gibi görünmesinin yanında bu sefer ki gerçekten ses getirmeye hazırlanıyor. Leptopun taşınabilirliği ve kullanım özellikleri göz önünde bulundurulur ise bir devrim niteliği taşımakta.Leptop için yeni bir isimde verilmiş ve devrim niteliği taşımasından kastım buradan geliyor. Yakında leptop değilde Rolltop demeye başlayabiliriz. Maharet aslında üzerine katlanma özelliği olan yuvarlak silindirde. Rolltop’ un elektrik almasını, USB aygıtlarını kullanılmasını, açma kapama tuşunun yanı sıra RAM ve HDD gibi bilgisayar donanım parçalarınında bu silindir içinde olduğunu düşünüyorum. Çünkü ekranına dikkat ederseniz çok ince bir şekilde tasarım yapılmış ve bir çok özelliği var. Bu özelliklerin yanında bahsettiğim donanım parçalarını ekleyebilmişler mi bilmiyorum. Ancak eklenmediğini tahmin ediyorum.
Bunun yanında eğer eklenmedi ise bilgisayarın yavaş çalışması söz konusu olabilir. Çünkü animasyonda Rolltop’ un silindiri ile ekranı arasında bir kablonun olduğunu görebiliyoruz. Bu donanım parçalarının ekrandan gelen veriyi çok kısa bir süre de olsa geç algılayacağı anlamına geliyor. Tabi ne hızda bir veri yolu olduğunuda bilmeden konuşmamak gerekir. Çünkü bahsettiğim kablo da yeni bir teknoloji getiriyor olabilir.Smile

Resim İçin Tıklayın Smile

Rolltop
1 sayfadaki 1 sayfası